O Autorze

Szanowny Czytelniku!

Dziękuję, że zdecydowałeś się odwiedzić moją stronę internetową. Nazywam się Lech Wasilewski i jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskałem dyplom licencjata na kierunku Protetyka Słuchu i Ochrona przed Hałasem oraz tytuł magistra na kierunku Akustyka. Po ukończeniu studiów przez dwa lata pracowałem na stanowisku specjalisty ds. szkoleń w firmie Phonak Polska Sp z o. o. a następnie wyjechałem do U.S.A. W Stanach Zjednoczonych przez dwa lata pracowałem w firmie Natus Biologic będącej producentem zaawansowanej aparatury do diagnostyki słuchu. Ponadto uzyskałem amerykańską licencję protetyka słuchu w obrębie Stanu Illinois. Równolegle ukończyłem Sessions Colege for Professional Design na kierunku tworzenia oraz promowania stron internetowych.

Strona sluchologia.pl to mój autorski projekt będący połączeniem moich dwóch zawodowych fascynacji – protetyki słuchu oraz projektowania stron internetowych.

Na mojej stronie staram się przybliżyć polskim czytelnikom nowości ze świata systemów słuchowych czyli urządzeń ułatwiających życie osobom niedosłyszącym. Dlaczego „systemów” a nie „aparatów” słuchowych? Otóż „aparat słuchowy” stał się już pojęciem zbyt wąskim. Obecnie na rynku jest cała masa urządzeń współpracujących z aparatami słuchowymi – systemy FM, technologia Bluetooth, akcesoria domowe. Jako że na niniejszej stronie będę opisywał zarówno aparaty słuchowe, jak i wszystkie ww rozwiązania, zdecydowałem nadać jej bardziej pojemną nazwę czyli „systemy słuchowe”.

Zachęcam serdecznie do zapoznania działem o stronie, dzięki któremu dowiesz się dla kogo generalnie przeznaczone są informacje tu zawarte. Nie zapomnij również zapoznać się z Regulaminem Strony.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci, Szanowny Czytelniku, przyjemnej, a przede wszystkim wartościowej lektury.

Zapraszam!

Lech Wasilewski